Publicat 23 Sep 2008 | Expiră 24 Oct 2008

AGENT COMERCIAL - TOATE ORASELE (POSIBILITATE INCHEIERE CONTRACT DE COLABORARE)

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Nu ai experienta dar esti tinar, entuziast, energic, ai spirit comercial si iti place sa comunici atunci inseamna ca poti face parte din echipa noastra de vanzari;

Descrierea jobului

- RASPUNDE PE ZONA ALOCATA DE COLECTAREA ANVELOPELOR UZATE, CIT SI DE LIVRAREA / VANZAREA ANVELOPELOR RECONSTRUITE SI A CELOR NOI (MARCI DE RENUME CA: MICHELIN, PIRELLI, KORMORAN, AL CAROR DEALER PARTENER SUNTEM);
- IDENTIFICA VULCANIZARILE DE PE ZONA ALOCATA, DE UNDE PUTEM COLECTA / VINDE ANVELOPE NOI SI RESAPATE;
- ASIGURA ONORAREA COMENZILOR IN TIMP UTIL;

BENEFICII:
- SALARIU FIX + BONUSURI SUBSTANTIALE DIN TOT CEEA CE FACE
- MASINA CU POSIBILITATEA DE A-I REVENI CA BUN PROPRIU, DUPA ACHITAREA LEASINGU-ULUI DIN VENITURILE OBTINUTE
- TELEFON MOBIL;

COMPANIE PRODUCATOARE DE ANVELOPE, FORMATA DINTR-O ECHIPA TANARA SI DINAMICA, CU POTENTIAL PUTERNIC IN CURS DE EXTINDERE SI DEZVOLTARE CONTINUA

Expirat
AGENT COMERCIAL - TOATE ORASELE (POSIBILITATE INCHEIERE CONTRACT DE COLABORARE)  -  RADBURG

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles