Publicat 04 Apr 2019 | Reactualizat 04 Mai 2019 | Expiră 05 Mai 2019

Agent Comercial - Ploiesti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Detine experienta intr-o pozitie similara de minim 1 an;
- Cunoaste mediul concurential de afaceri (colectare deseuri NEpericuloase), si activitatile specifice domeniul de activitate al companiei;
- Detine cunostinte privind Legislatia de mediu;
- Detine cunostinte privind Legislatia rutiera;
- Cunostintele de contabilitate primara - constituie avantaj;
- Detine cunoștințe de utilizare a pachetului Microsoft Office (Word, Excel);
- Are abilități de comunicare și lucru în echipă;
- Este o persoană echilibrată, energică, motivată, disciplinată;
- Detine permis de conducere cat. B.

Descrierea jobului

Titularul postului planifica, coordoneaza si controleaza achizitia de deseuri ambalaje din zona/punct de lucru arondat, asigurand totodata coordonarea si supervizarea directa a echipei din punctul de lucru.

Persoanele interesate sunt invitate sa transmita CV-ul la adresa de mail simona.oancea@twmanagement.ro, si pot obtine detalii despre post la nr. de telefon 0751 196 811, de luni pana vineri, in intervalul orar 09.00 - 16.00.

Compania Total Waste Management S.R.L. este un furnizor important de servicii de management al deseurilor, care operează la nivel national. Compania este parte din Green Group, cel mai mare investitor din industria verde din România și deținătorul unui important parc integrat de reciclare din Europa.

Expirat
Agent Comercial - Ploiesti  -  Total Waste Management S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles