Publicat 07 Oct 2008 | Expiră 07 Nov 2008

Agent comercial- Ploiesti,Bacau

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- domiciliu stabil in locatiile mentionate;
- studii medii/superioare;
- certificat cazier judiciar;
- orientare spre performanta;
- abilitati de vanzare in conditii de cocurenta pe piata;
- disponibilitate pentru program prelungit;
- permis de conducere categ.B-min.1 an;
- abilitati de comunicare si negociere;
- spirit de echipa,rezistenta la stres;

Descrierea jobului

- aprovizioneaza toti clientii posibili din zona de distributie cu produse Wrigley, cu scop de a mentine intotdeauna stocurile optime pentru fiecare sortiment la punctele de lucru;
- recupereaza in intregime contravaloarea facturilor ,respectand termenele de plata conform normelor interne impuse de compania SC Seca Distribution SRL
Informatii la telefon 0722264722,nr.fax 0244/599444-pentru Divizia Wrigley

Descrierea companiei

www.aquila.ro

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Agent comercial- Ploiesti,Bacau  -  CONFIDENTIAL