Publicat 26 Iun 2008 | Reactualizat 25 Iul 2008 | Expiră 27 Iul 2008

Agent Comercial - Piese Auto Import

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta pe o pozitie similara este absolut necesara;
- cunostinte avansate de mecanica/ in domeniul piese auto de import;
- absolvent de liceu/ studii superioare de profil;
- abilitati de comunicare si interactionare cu clientii;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- asigura si controleaza vanzarea pieselor auto si onorarea comenzilor;
- asigura rapoartele de primire si inregistrare a marfii;
- responsabilitati minore de contabilitate primara.
- ofera consultanta clientilor cu privire la anumite piese;

Beneficii:

- salariu fix + comision din vanzari;
- training-uri in caz de nevoie.

Perform HR este o agentie de recrutare specializata pe pozitii de tip entry si middle, avand drept clienti unele dintre cele mai mari companii multinationale din Bucuresti.

Domeniile de recrutare acoperite de PERFORM HR sunt: IT, Financiar - Contabil, BPO, Limbi Straine, Administrativ, Logistica, Retail, Vanzari si Marketing.

Echipa de recrutare este formata din consultanti profesionisti cu o experienta bogata in domeniu, orientati catre promptitudine si catre o integrare rapida si eficienta a candidatilor recomandati in cadrul companiilor - client.

Totodata, PERFORM HR organizeaza evenimente de cariera pentru tineri profesionisti: JOBfest 2005 - 2008, INTERNSHIP 2008 si Career Days, care aduc fata in fata tinerii candidati cu cele mai competitive companii din Romania.

Aplica acum la office@performhr.ro pentru o cariera in domeniul dorit!

Expirat
Agent Comercial - Piese Auto Import  -  Perform HR