Agent comercial -Merchandiser-Bucuresti

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Absolvent studii medii – superioara contituie un avantaj;
•Minim 1 an experienta in vanzare si mercantizare materiale de constructii;
•Persoana organizata, dinamica si experimentata in munca cu termene limita;
•Foarte bune abilitati de negociere, convingere si tehnici de vanzare;
•Sa aiba viteza de reactie, lucru in echipa si sa relationeze in conditii bune cu oamenii;
•Disponibilitate la program prelungit (atunci cand este cazul);
•Siguranta de sine, capacitate si dorinta de invatare.

Descrierea jobului

•Prezinta, promoveaza si se ocupa de mercantizarea produselor Patru Maini in magazinele din zona alocata;
•Verifica zilnic etichetele de pret la raft ale fiecarui produs in parte, pentru a asigura o permanenta concordanta intre produsul expus si eticheta magazinului;
•Utilizeaza materialele promotionale pentru campaniile de marketing si ofera clientilor informatii despre produse si promotii;
•Abordeaza clientii pentru prezentarea produselor si ofera explicatii referitoare la functiile si beneficiile acestora in scopul vanzarii;
•Centralizeaza informatii referitoare la toate categoriile de produse Patru Maini dar si cele concurente;

Beneficii:

•Telefon de serviciu;
•Bonusuri in functie de vanzare;
•Posibilitatea de a lucra intr-un colectiv tanar si dinamic;
•Un pachet salarial atractiv.

Suntem o echipa tanara, dinamica, in care vei gasi oameni pentru care notiunile de ajutor si a ajuta sunt un mod de a fi. Consideram ca fiecare nou angajat e unic si provocarea noastra este aceea de a-l integra in echipa si de a-l ajuta sa-si dezvolte aptitudinile si cunostintele.
Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 16 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022