Publicat 08 Ian 2016 | Reactualizat 08 Feb 2016 | Expiră 09 Feb 2016

Agent comercial magazin Top Shop

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca esti o persoana sociabila, interactionezi usor cu cei din jurul tau, esti orientat/a spre performanta si te regasesti printre cerintele de mai jos, avem exact ce-ti trebuie!
Poti face parte dintr-o echipa tanara si dinamica, in care sa-ti faci o cariera.

Principalele cerinte sunt:

- seriozitate
- responsabilitate
- orientare catre client si catre vanzari
- stabilitate la locul de munca
- abilitati de vanzari directe

Descrierea jobului

- Consilierea clientiilor ( prezentarea produselor, prezentarea ofertelor,)
- Testarea produselor care urmeaza a fi cumparate
- Schimbarea vitrinei magazinului saptamanal
- Aranjarea produselor in magazin si pe rafturi - cu respectarea normelor interne
- Comanda pentru necesarul de marfa –saptamanal
- Suport pentru organizarea de prezentari live in magazine
- Distributie de materiale promotionale in interiorul magazinului si in perimetrul imediat alaturat magazinului
- Curatenie in magazin
- Atingerea targetului de vanzari
- Intocmirea documentelor necesare vanzarii
- Intocmirea raportului zilnic de vanzari
- Intocmirea borderoului de vanzari , Nir, avize de retur cand este cazul
- Receptionarea produselor la intrarea si iesirea din magazin
- Inventarierea produselor din magazin
- Predarea baniilor

BENEFICII:

- Program full time
- Salariu fix + bonuri de masa + bonusuri din vanzari
- Loc de munca stabil
- Mediu tanar si dinamic
- Training-uri de dezvoltare personala si profesionala

Studio Moderna is a multinational direct marketing company with presence in 21 countries in Central and Eastern Europe, with headquarters in Slovenia. With a very good TV Media exposure and several successful brands and best-selling products, with an audience of more than 400 million in CEE, we know the consumer mindset, habits, expectations and desires. We communicate in the language of business, sales and maximum results. Studio Moderna believes in transparency and honesty. For more information about the company Studio Moderna please visit the web site www.studio-moderna.com

Expirat

Agent comercial magazin Top Shop  -  SC Studio Moderna Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles