Publicat 17 Oct 2008 | Reactualizat 15 Nov 2008 | Expiră 17 Nov 2008

Agent comercial BRASOV

Client eJobs
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Are experienta relevanta de minim un an intr-o pozitie similara
Are experienta in promovarea si vanzarea directa si indirecta
Lucrul intr-o companie FMCG constituie avantaj
Are foarte bune abilitati de comunicare si negociere, dinamism si flexibilitate

Descrierea jobului

Responsabilitati :
Realizeaza activitatile de vanzari din aria de care este responsabil
Dezvolta si administreaza relatiile de afaceri existente, identifica potentialii clienti si initiaza relatii comerciale cu acestia
Raporteaza conform procedurilor interne ale companiei sau la cerere

Beneficii: pachet salarial atractiv; perspective de dezvoltare personala

LaDORNA Group, membra a Grupului francez LACTALIS, nr. 2 mondial

Expirat
Agent comercial BRASOV  -  Client eJobs

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles