Publicat 15 Mai 2017 | Reactualizat 15 Iun 2017 | Expiră 16 Iun 2017

AGENT COLECTARE DEBITE PE TEREN

10 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Posesor permis de conducere categoria B;
- Disponibil pentru program de 8 ore/zi;
- Bune abilitati de comunicare, negociere si gestionare a situatiilor neprevazute;
- Persoana organizata si atenta la detalii;
- Cunostinte operare calculator.

Descrierea jobului

- Colecteaza debite pe cale amiabila prin contactarea debitorilor direct la domiciliile acestora;
- Negociaza termene ferme de plata;
- Identifica solutii optime de plata;
- Monitorizeaza si actualizeaza sistemul de date al companiei pe baza informatiilor nou obtinute pe teren.

Top Factoring este unul dintre liderii pietei autohtone de servicii financiare. Avantajul nostru competitiv consta in asigurarea unui management inteligent al creantelor neincasate, prin colectarea de o maniera corecta a debitelor, atat de la persoane fizice, cat si de la companii. Referitor la aria geografica, avem capacitatea de a actiona pe tot cuprinsul Romaniei si in alte 24 de tari europene. Alaturandu-va echipei Top Factoring veti beneficia de un mediu de lucru profesionist si de sansa dezvoltarii durabile a carierei.

Expirat
AGENT COLECTARE DEBITE PE TEREN  -  Top Factoring