de ani Fără Frică...

Publicat 19 Iul 2006 | Reactualizat 08 Aug 2006 | Expiră 19 Aug 2006

AGENT COLECTARE CREANTE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerintele noastre :
• Abilitati de comunicare extrem de bine dezvoltate
• Determinare, entuziasm , dinamism si responsabilitate
• Dorinta de a reusi, de a atinge target-urile fixate si de a promova
• Dexteritate in utilizarea PC-ului
• Minim studii medii

Descrierea jobului

Oferta noastra :
• Salarizare fixa atractiva
• Bonusuri si prime
• Instruire continua
• Sanse reale de promovare
• Angajare pe perioada nedeteminata cu contract de munca

CYCLE EUROPEAN, companie multinationala ce activeaza in Romania din Decembrie 2004, reprezinta extensia in Romania a CYCLE CREDIT compania numarui 1 din Grecia in ceea ce priveste colectarea de creante .

Beneficiind de experienta de peste 12 ani a companiei-mama, CYCLE EUROPEAN s-a impus in piata romaneasca ca un call center de profesionisti, specializat in
• Promovarea serviciilor si produselor financiar-bancare
• Recuperarea de creante

Atuurile noastre :
• Excelent Know-how
• Management inteligent al resurselor umane
• Dotare tehnica de ultima generatie
• Parteneriat cu cele mai importante banci, institutii financiare si companii de telecomunicatii

Vrei sa faci parte din echipa CYCLE EUROPEAN ?
Vrei sa:
• Faci parte din echipa castigatoare ?
• Inveti mai multe despre piata serviciilor bancare si despre serviciile de recuperare de creante ?
• Sa ai sansa de a promova intr-o companie dinamica si in plina expansiune ?

Alatura-te echipei noastre!

Expirat
AGENT COLECTARE CREANTE  -  Cycle European Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles