Agent client RENT A CAR

Swiso Impex SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui nou coleg pentru a se alatura echipei noastre pentru rolul de Agent Client in cadrul diviziei noastre de Rent a Car.

Cerinte:
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Orientare spre clien;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Persoana flexibila si adaptabila la situatii noi;
  • Minime cunostinte operare Microsoft Office;
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Raspunde la solicitarile primite pe telefon;
  • Raspunde la solicitarile primite pe e-mail;
  • Predarea autoturimului catre client;
  • Preluarea autoturismului la sfarsitul perioadei inchiriate;
  • Intocmeste factura;
  • Completeaza contracte;
  • Incaseaza banii pentru facturile emise.

Beneficii:
  • Salariu fix;
  • Comision garantat fara target impus;
  • Training-uri gratuite;
  • Telefon, laptop.

SC Swiso Rent a Car este o societate cu sediul in Ploiesti infiintata in anul 2006, care se ocupa cu inchirierea de autoturisme.

SC Swiso Rent a Car este membra a grupului de firme Swiso cu activitate din 2001 in Servicii Auto, Pompe si Instalatii, Comert cu diverse marfuri.
Publicat 11 mai 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos