Publicat 26 Sep 2008 | Expiră 27 Oct 2008

Agent Call Center

15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

HR SOURCE cauta persoane capabile sa initieze , sa mentina si sa imbunatateasca legatura cu clientii companiei.
Persoanele selectate trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
1: Studii superioare finalizate sau in curs.
2: Experienta in call center (poate fi un plus).
3: Cunoasterea unei limbi straina la nivel conversational.
4: Abilitati de comunicare si persuasiune.
5: Operare PC: Word, Excel, Internet
6: Mobilitate în gandire si actiune
7: Sociabilitate (cooperare, lucru in echipa).
8: Responsabilitate si seriozitate.

Descrierea jobului

Operatorul Call Center va efectua apeluri telefonice in scopul de a vinde sau promova servicii, produse, evenimente.

Oferta:
- program flexibil: part time (6 ore/zi) / full time (8 ore/zi)
- pachet salarial motivant
- bonusuri in functie de realizari
- perioada de training platita
- participarea la proiecte variate si dinamice in cadrul carora cunostintele si abilitatile pot fi insusite si perfectionate
- sansa de a construi o cariera in vanzari si marketing intr-un mediu tanar si dinamic, alaturi de cei mai buni in domeniu.

HR SOURCE recruteaza in numele clientului sau, o companie tanara si dinamica specializata in a oferi companiilor din Romania si nu numai, servicii profesionale de Call Center si Marketing Direct, Operatori Call Center.
Cei alesi sa faca parte din echipa vor avea sansa de a lucra pentru cele mai mari companii nationale din domeniul telecom, banking, media&advertising, inssurance, intr-un mediu de lucru antrenat, modern si bine organizat.

Expirat
Agent Call Center  -  SC HR SOURCE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles