Agent Call Center

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Profilul candidatului :
  • Studii medii / superioare
  • Experienta de lucru anterioara intr- un Departament de Call Center constituie un avantaj
  • Abilitati avansate de comunicare (scris si oral ) si de lucru in echipa
  • Capacitate de rezistenta la stres
  • Rigurozitate si atentie la detalii
  • Atitudine pozitiva si deschidere catre Clienti

Descrierea jobului

Responsabilitati :
  • Raspunde solicitarilor Clientilor nostri la telefon sau prin email
  • Ofera informatiile solicitate de Clienti (despre produse, modul de plasare a unei comenzi, status livrare, etc.)
  • Informeaza colegii din Departamentele vizate despre solicitarile/ reclamatiile Clientilor
  • Proceseaza retururile de marfa

​Oferim :
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Pachet salarial - salar fix, bonuri de masa, alte beneficii
  • Mediu de lucru tanar, placut si dinamic

Prezenta de peste 10 ani in vanzari directe si comert online, firma Escapade Fashion este un partener de incredere, generand valoare si oferind calitate consumatorilor din toata tara.Alaturi de aceasta colaborarile sunt experiente de calitate.Impreuna performam intr-un parteneriat pe termen lung.
Publicat 6 mai 2022 Reactualizat 13 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022