Agent Call Center

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

AVON iti ofera un job unde nu conteaza daca ai experienta anterioara. Iti vom oferi tot suportul de care ai nevoie ca sa faci o treaba buna, vei avea posibilitatea sa inveti multe lucruri noi si ocazia de a lucra intr-o echipa prietenoasa si deschisa.​
In cazul in care detii…
- Studii medii finalizate
- Cunoștințe de utilizare a calculatorului: MS Office (Word, Excel)
- Bune abilități de comunicare, atât verbal cât și în scris
- Cunoștințe excelente de limbă română
- Capacitatea de lucru în echipă și de a găsi soluții
- Dorința de a învața multe lucruri noi

Descrierea jobului

Iata ce vei face din acest rol:
- răspunzi întrebărilor și să soluționezi solicitările venite din partea Reprezentanților, Directorilor de zonă și Clienților atât prin telefon, cât și prin e-mail
- afli și să furnizezi informații referitoare la produsele ori serviciile Avon, competiții motivaționale si oferte
- participi la traininguri de dezvoltare personală, teambuildinguri alese special pentru ține ori evenimente în cadrul companiei
Programul de lucru este de 8 ore pe zi, in intervalul 09:00-17:30.
Dupa finalizarea perioadei de training, vei avea posibilitatea sa lucrezi de acasa.

Ce iti oferim?
Pachet salarial atractiv
Bonuri de masa
Asigurare medicala
Perioada de training platita
Acces la biblioteca Bookster, 7Card, platforma Benefit
Un job dinamic si diversificat, intr-un mediu placut si modern
Oportunitatea de a te dezvolta personal si profesional
Discount preferential pentru produsele aflate in portofoliul nostru

Jobul se afla in Chiajna - Str. Industriilor 13 bis (langa Carrefour Militari). Transportul este asigurat zilnic de la metrou Pacii, iar traseul de intoarcere este pana la statia Politehnica.

Ce zici, te-am convins? Te asteptam cu entuziasm si deschidere in echipa AVON Romania!

Avon e compania unde frumusețea, inovația și optimismul fac diferența în viața a milioane de oameni din lume. În România, în spatele cosmeticelor și a pledoariilor pentru frumusețe, suntem o echipă de 350 angajați inspirați de ceea ce fac în fiecare zi. De 20 ani, suntem mândri să lucrăm pentru un brand cu o istorie globală de peste 130 ani și să schimbăm lumea prin frumusețe, în fiecare zi.

Și dacă ne-ai cunoscut colegii sau povestea, dacă ai văzut eforturile noastre de CSR în lupta împotrivei cancerului la sân sau împotriva violenței domestice, dacă ai citit broșura sau ai încercat produsele noastre, înseamnă că ai văzut o parte din stilul nostru de a face lucrurile și dorința noastră de progres, inovație și digitalizare.

Publicat 31 ian. 2022 Reactualizat 28 feb. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos