Publicat 18 Iul 2019 | Reactualizat 17 Aug 2019 | Expiră 18 Aug 2019

Agent Call Center/Telesales

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Noi suntem indrazneti si ambitiosi, determinati sa ne atingem mereu scopurile propuse, cu zambetul pe buze!

Daca:

  • te regasesti in descriere
  • iti place sa vorbesti la telefon
  • doresti sa te afirmi in domeniul vanzarilor
Atunci, avem un loc pentru tine in echipa noastra de agenti call center!

Chiar si fara experienta, noi investim in TINE si crestem impreuna!

Descrierea jobului

De ce sa vii in echipa Quick Telesales?

  • Program part time/ weekend-uri libere: perfect pentru activitati extra sau timp pretios alaturi de cei dragi (Luni-vineri 09.00 - 15.30)
  • Training gratuit: colegii nostri, specializati in domeniul marketingului, iti ofera sustinere constanta in dezvoltarea carierei.
  • Iti oferim contract de munca pe perioada nedeterminata din primele zile de activitate.
  • Asigurare medicala privata pentru tine si familia ta.
  • Salariu FIX cu posibilitate de crestere peste media orasului.

Ce vei face alaturi de noua ta echipa?
  • Vinzi, prin intermediul telefonului, produsele promovate de catre colaboratorii nostri
  • Identifici nevoile clientilor.
  • Oferi informatii corecte referitoare la produsele promovate.
  • Propui oferte in functie de nevoile clientilor, cu scopul de a le oferi acestora exact lucrurile de care au nevoie.
  • Castigi concursurile organizate in cadrul echipei din care faci parte.
  • Participi activ la atingerea obiectivelor lunare si individuale.
  • Te destinzi alaturi de noi la teambuilding-urile si evenimentele companiei.

  • Quick Telesales este o companie specializata in servicii de tip call center, fondata in Braila, anul 2014 iar de atunci ne aflam in continua dezvoltare.

Partenerii nostri nu investesc doar intr-un concept ci si in echipe cu spirit castigator.

  • In anul 2018 a fost inaugurat al doilea sediu, situat in orasul Sfantu Gheorghe, Covasna.
  • Dupa doar 4 ani de activitate, ne-a fost inmanat Certificatul Firma de Incredere - Membru de Elita (acesta se emite si se acorda doar in lipsa parerilor negative din mediul online)
  • Scopul nostru a fost, inca de la inceput, progresul si atingerea performantelor.

Dedicatia, perseverenta, diversitatea sunt doar cateva dintre calitatile angajatilor nostri.

Expirat
Agent Call Center/Telesales  -  Quick Telesales SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles