Publicat 26 Sep 2008 | Expiră 27 Oct 2008

Agent Call Center - Telesales - Part-Time

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientate spre client;
- Punctualitate si abilitatea de a face mai multe activitati in acelasi timp;
- Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, curajos, insistent;
-Abilitati de a folosi PC;
-Auto-motivat si cu spirit de echipa;
-Experienta anterioara intr-un call center constituie un avantaj;
-Disponibilitate de lucru in principal dimineata, pana la ora 15.

Descrierea jobului

-Contactarea potentialilor clienti si prezentarea produselor din portofoliul companiei;
-Trimiterea de e-mail-uri si faxuri cu oferta companiei.
-Documentarea exacta a interactiunilor in sistemul CRM.

Beneficii :

-Pachet salarial atractiv
-Echipa tanara si dinamica
-Provocari profesionale
-Sansa de a construi o cariera in vanzari intr-un mediu tanar si dinamic
-Oportunitati de promovare

Companie tanara in ascensiune, oferim solutii hardware si software profesionale in domeniul B2B.

Expirat
Agent Call Center - Telesales - Part-Time  -  United Management SRL