Publicat 30 Iun 2008 | Expiră 30 Iun 2008

Agent call center part/full time

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Agent call center limba romana.
Preluarea sau initierea apelurilor telefonice.
Prezentare de oferte, promotii, realizarea de sondaje de opinie etc.
Posibilitatea de a opta pentru un program part time sau full time flexibil.

Descrierea jobului

- abilitati de comunicare;
- atitudine orientata catre client;
- cunostinte limba italiana nivel avansat(obligatoriu);
- cunostinte limba engleza nivel mediu;
- viteza de tehnoredactare.

Descrierea companiei

Prestari servicii pentru diverse companii.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Agent call center part/full time  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles