Agent call center limba rusa

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Abilitati de comunicare si negociere;
- Persoana dinamica, responsabila, flexibila, motivata, organizata, sociabila, disponibilitate la program prelungit atunci cand se impune.
- Cunostinte de operare in MS Office (Word, Excel si Outlook);
- Abilitati si cunostinte de baza pentru prezentarea, promovarea si vanzarea produselor;
- Capacitatea de a construi si de a mentine relatii de durata cu clientii;

Responsabilitati:
-prezentarea si promovarea produselor companiei;
-dezvoltarea continua a portofoliului de clienti;
-realizarea target de vanzari

Avantaje pentru tine:
- salariu fix + comision din vanzari
- un mediu de lucru placut
- posibilitate de avansare, Team Leader, Coordonator

Descrierea jobului

Postul presupune mentinerea legaturii cu clientii deja existenti, precum si stabilirea de relatii comerciale cu noi parteneri.
Atributii:
-Prospectarea pietei
-Extinderea portofoliului de clienti : identificare si atragere de noi clienti.
-Mentinerea legaturii cu clientii, dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu in scopul fidelizarii acestora;
-Asigurare after sales service
-Incheierea/semnarea contractelor
-Realizarea targhetului de vanzari impus
-Raportarea zilnica a activitatii catre superior.

International Marketing Center este o companie cu capital privat, specializata in servicii de call center la nivel international. Dorim sa ne marim echipa de vanzari motiv pentru care cautam personal pentru divizia de limba engleza, ne intereseaza cu precadere tineri vorbitori de limba engleza, cu abilitati de comunicare, dornici de afirmare si de castiguri consistente. Oferim un pachet salarial atractiv, format din salariu fix + comision de performanta, cu posibilitate de avansare in functie de conducere. Mediu de lucru motivant, cu training de specialitate in cadrul unei echipe tinere si entuziaste. Punctualitate si seriozitatea sunt obligatorii!
Publicat 25 nov. 2021 Reactualizat 23 dec. 2021 Expiră 25 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos