Publicat 01 Aug 2008 | Expiră 05 Aug 2008

Agent Call Center - Limba Romana

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

In numele clientului nostru, un Call Center orientat spre domeniul \\\"Vanzari\\\", renumit pe piata interna si internationala, recrutam AGENTI CALL CENTER - LIMBA ROMANA.

- Absolvent studii medii
- Deschis si comunicativ
- Ambitios / Dorinta de autoperfectionare
- Rezistent la stress
- Persuasiv
- Politicos
- Orientat catre client si rezultate
- Abilitati de lucru in echipa
- Contract pe perioada determinata cu posibilitate de preluare de catre client

Descrierea jobului

- Indeplinirea sarcinilor privitoare la Call Center: efecutarea apelurilor, preluarea apelurilor, introducerea datelor in baza de date, efecuarea vanzarilor prin telefon , colectarea de informatii conform specificului proiectului
- Indeplinirea tuturor sarcinilor privitoare la vanzarile prin telefon
- Sa ofere asistenta si informatii suplimentare clientilor interesati de anumite produse sau servicii
- Sa ajute la munca administrativa sau la alte sarcini corelate
- Sa mentina o relatie profesionala cu clientii si colegii de munca
- Sa fie cooperant in a rezolva neclaritati sau nereguli legate de procesul de vanzare prin telefon si sa reactioneze potrivit
daca este cazul
- Sa fie cooperant în a rezolva cererile specifice ale clienţilor si plângerile lor si sa informeze in timp superiorii

BENEFICII:

- Salariu + bonuri de masa
- Comision din vanzari
- Posibilitate de dezvoltare profesionala
- Contract pe perioada determinata
- Posibilitate de preluare de catre client

Credem ca ceea ce facem, facem bine. Suntem mandri de serviciile pe care le oferim, de echipa pe care am creat-o si rezultatele pe care le-am obtinut. Fiecare persoana si proiect sunt unice si oferind o abordare flexibila si deschisa depasim mereu asteptarile clientilor.

Barnett McCall Recruitment&Leasing este o societate comerciala autorizata ca agent de munca temporara in condiţiile art. 88 din Codul muncii, in conformitate cu autorizaţia de funcţionare seria B nr. 0000016/28.12.2005 emisa de Direcţia de Munca, Solidaritate Sociala si Familie Bucureşti, poziţia 15 in Registrul Naţional de Evidenta a Agenţilor de Munca Temporara Autorizaţi – Mun. Bucuresti.

Expirat
Agent Call Center - Limba Romana  -  Barnett McCall Recruitment & Leasing

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles