Publicat 28 Mai 2019 | Reactualizat 25 Iun 2019 | Expiră 28 Iun 2019

Agent Call Center - ITALIANA - Bucuresti

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte de limba italiana nivel avansat
- experienta intr-o pozitie similara reprezinta un avantaj, insa nu e un criteriu eliminatoriu
- bune abilitati de comunicare verbala
- bune cunostinte de utilizare PC

Descrierea jobului

- preluare apeluri
- verificare date clienti
- inregistrarea reclamatiilor prin deschiderea de tichete
- oferirea de solutii personalizate, in functie de tipologia clientului

Oferta:

- salariu + bonus de performanta + beneficii

Descrierea companiei

Despre noi

Global Remote Services, GRS, este primul contact center independent din Romania, si a reusit pe parcursul celor 14 ani de activitate sa se situeze in topul furnizorilor de servicii externalizate. Fondata in ianuarie 2004, in Bucuresti, GRS ofera o gama larga de servicii de contact center tip multilingvistic si pluri-canal, precum si servicii de tip back-office catre organizatii din Europa.

Global Remote Services are 3 birouri in Romania, in Bucuresti, Piatra Neamt si unul, recent deschis, in Suceava. In prezent compania are aprox. 500 de angajati si continua sa se dezvolte.

Hai in echipa noastra!

Expirat
Agent Call Center - ITALIANA - Bucuresti  -  Global Remote Services