AGENT CALL CENTER - INBOUND/OUTBOUND ITALIANA

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Persoană empatică, comunicativă;
Proactivă, să îi placă să fie în mijlocul acțiunii, orientată spre îndeplinirea unor obiective bine stabilite, capabilă de multi-tasking;
Dorința de a învața continuu lucruri noi, dorința de perfecționare;
Atitudine pozitivă, capacitate foarte bună de comunicare și relaționare, atât cu clienții, cât și cu colegii.

Descrierea jobului

Agentii vor prelua si trata apelurile telefonice primite de la clienti oferind informatii si suport privind anumite produse si servicii oferite de catre companie precum si rezolvarea problemelor tehnice;
Iniţierea apelurilor către clienţii existenţi şi potenţiali;
Gestionarea campaniilor outbound si inbound.

Se solicita:

Diploma de Bacalaureat;
Cunoasterea limbii italiene la nivel mediu-avansat;
Excelente abilităţi de comunicare;
Persuasiune, creativitate, spontaneitate, spirit de echipă, flexibilitate;
Orientare spre rezultate;
Persoană orientată către client şi atenta la detalii;
Seriozitate maxima;

Oferim:

Training si formare continua la locul de munca;
Program de lucru full time;
Salariu net atractiv;
Bonuri de masa ;
Bonusuri lunare ;
Concursuri cu premii ;

Mediu de lucru agreabil, profesionist condiții deosebite;
Posibilități de dezvoltare personală și profesională;
Posibilitatea reală de promovare pe baza rezultatelor și a intențiilor asumate;
Posibilitatea de integrare într-o echipă tânără, profesionistă, motivată;

Suntem un Contact Center tehnologic avansat, inovativ, dinamic şi specializat în activităţile de Customer Care şi Direct Marketing;

Network Contacts Romania este o companie subsidiară a Network Contactsunul din principalii player italieni în sectorul serviciilor de BPO - Business Process Outsourcing, ITO - Information Technology Outsourcing şi în dezvoltarea tehnologiilor software inovative pentru pieţele: Telecomunicaţii, Bănci, Finanţe, Industrie şi Energie.
Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos