Agent Call Center ID:1249624

Orange Romania Communications 30 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Esti o persoana amabila si descurcareata?
Vrei sa inveti lucruri noi si esti la curent cu tehnologia?
Accepta provocarea si vino in echipa noastra!

Cerintele noastre:
  • Cunostinte de baza MS Office
  • Diploma de bacalaureat
  • Abilitati de relationare cu oamenii
  • Atentie la detalii si spirit de observatie
  • Capacitate de adaptare la diverse situatii

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci:
  • Comunici telefonic si prin email
  • Identifici nevoile clientilor si propui solutii personalizate
  • Oferi suport clientilor si inregistrezi solicitarile primite
  • Promovezi si vinzi produsele si serviciile Orange
Ce oferim:
  • Prima de bun venit
  • Training online, platit (1 luna de zile) si suport permanent
  • Contract de munca full time/ part time
  • Mediu de lucru prietenos si program flexibil
  • Bonuri de masa si bonusuri de performanta
  • Posibilitati de promovare in cadrul companiei
Contractul de munca se deruleaza pe o perioada determinata de 12 luni, cu posibilitate de prelungire si se incheie prin agentiile Smartree/Professional.

Orange Romania Communications este o companie parte a grupului Orange și o subsidiara Orange Romania din data de 30 septembrie 2021.
Compania ofera atat asistenta, cat și servicii convergente de voce fix-mobil, internet in banda larga și televiziune pentru cei aproximativ 5 milioane de clienti ai sai. De asemenea, gestioneaza infrastructura de retea ce cuprinde pana la 90.000 de km de fibra optica și conecteaza in jur de 3 milioane de gospodarii.

Orange Romania Communications is a company part of the Orange group and a subsidiary of Orange Romania since September 30, 2021.
Company offers both assistance and converged fixed voice mobile services, broadband internet and television for its approximately 5 million customers. It also manages the network infrastructure of up to 90,000 km of fiber optics and connects around 3 million households
Publicat 18 Iul. 2022 Reactualizat 15 Aug. 2022 Expiră 17 Aug. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.