Agent Call Center full-time, locatie Chiajna

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 500 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

AVON îți oferă un job undе nu conteаză dacă аi еxperiență аntеrioаră! Vеi aveа posibilitatеа să învеți multe lucruri noi și să lucrezi într-o еchipă priеtenoasă și dеschisă.
Iatа cе vei fаcе din acest rol:
- răspunzi întrebărilor și să soluționezi solicitările venite din partea Reprezentanților, Directorilor de zonă și Clienților atât prin telefon, cât și prin e-mail
- afli și să furnizezi informații referitoare la produsele ori serviciile Avon, competiții motivaționale si oferte
- participi la traininguri de dezvoltare personală, teambuildinguri alese special pentru ține ori evenimente în cadrul companiei
Program de lucru este intre 9:00-17:30, de luni până vineri. Sediul se află în Chiajna - Str. Industriilor 13 bis (lângă Carrefour Militari). Perioada de training, de 2 saptamani a cate 8 ore/zi, este plătită, iar transportul este asigurat zilnic de la stația de metrou Păcii, iar traseul de întoarcere este până la stația Lujerului.

Ce iti oferim?
-Pachet salarial compus din salariu fix+bonuri de masa (15roni/tichet)
-Reducere de 45% la toate produsele noastre
-Transport asigurat zilnic de la stația de metrou Păcii, iar traseul de întoarcere este până la stația Lujerului.
-Asigurare medicala privata
-Bookster
-Cafea si fructe gratuite pentru a ne mentine energizati
-Un mediu de lucru placut si colegi prietenosi, gata sa te ajute cand ai nevoie

Candidatul ideal

- Studii medii finalizate
- Cunoștințe de utilizare a calculatorului: MS Office (Word, Excel)
- Bune abilități de comunicare, atât verbal cât și în scris
- Cunoștințe excelente de limbă română
- Capacitatea de lucru în echipă și de a găsi soluții
- Dorința de a învața multe lucruri noi

Avon e compania unde frumusețea, inovația și optimismul fac diferența în viața a milioane de oameni din lume. În România, în spatele cosmeticelor și a pledoariilor pentru frumusețe, suntem o echipă de 350 angajați inspirați de ceea ce fac în fiecare zi. De 20 ani, suntem mândri să lucrăm pentru un brand cu o istorie globală de peste 130 ani și să schimbăm lumea prin frumusețe, în fiecare zi.

Și dacă ne-ai cunoscut colegii sau povestea, dacă ai văzut eforturile noastre de CSR în lupta împotrivei cancerului la sân sau împotriva violenței domestice, dacă ai citit broșura sau ai încercat produsele noastre, înseamnă că ai văzut o parte din stilul nostru de a face lucrurile și dorința noastră de progres, inovație și digitalizare.

Publicat 28 iun. 2021 Reactualizat 26 iul. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos