Agent Call Center-FRANCEZA si ENGLEZA (Sediu/Work From Home)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Vorbesti la un nivel avansat limba Franceza si Engleza?
Ne marim echipa!

Candidatul ideal
- Nivel avansat la ambele limbi straine: Franceza si Engleza;
- Cunostinte operare pc;
- Disponibilitate dе lucru conform unui program flexibil;
- Punctualitate, spirit dе echipa, persoana empatica si creativa.

Nu este necesara experienta in call center.
Nu avem limita dе varsta, va asteptam sa faceti parte din echipa noastra!

Descrierea jobului

Primirea/gestionare dе apeluri;
- Inregistrarea interactiunii cu clientul in sistemele existente;
- Identificarea celei mai bune si rapide metode dе rezolvare;
- Indeplinirea obiectivelor.

Oferim:
- Contract dе munca cu salariu fix;
- Bonusuri in functie dе performanta;
- Asigurare medicala privata;
- Beneficii
- Posibilitatea dе a lucra si promova intr-un mediu tanar si dinamic;
- Training specializat.

Descrierea companiei

Despre noi

Global Remote Services, GRS, este primul contact center independent din Romania si a reusit pe parcursul celor 16 ani de activitate sa se situeze in topul furnizorilor de servicii externalizate.
Fondata in Ianuarie 2004 in Bucuresti, GRS ofera o gama larga de servicii de contact center tip multilingvistic si pluri-canal precum si servicii de tip back-office catre organizatii din Europa.
Global Remote Services are 3 birouri in Romania: 1 in Bucuresti, 1 in Piatra Neamt si 1 in Suceava.
In prezent compania are peste 500 de angajati si continua sa se dezvolte.

Publicat 18 oct. 2021 Reactualizat 15 nov. 2021 Expiră 17 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos