Publicat 25 Feb 2021 | Expiră 02 Mar 2021

Agent Call Center- 4000 lei

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

AGENTI VANZARI PRIN TELEFON

Va rugam sa trimiteti CV-ul dumneavoastra la adresa de e-mail mariapopa9611@gmail.com . Va multumim!
Atributii:

-Prospеcteazа si dezvolta piаta prin contactarea telefonica a aplicanților pentru un serviciu prestat de compania noastră.
-Propune initiative de dezvoltare a clientului.
-Asigura suport necesar clientilor.
-Vinde produse bancare(credite persoane fizice si persoane juridice)
-Vinde servicii de stergere din Biroul de Credit.
-Suna potentialii clienti care aplica pentru unul din serviciile prestate de companie.
-Completează documentația necesara serviciilor prestate.

Cerinte:

- Gândirea logică cu stabilitatea focalizării;
- Abilități de planificare a timpului și organizarea performanței sarcinii;
-Avantaj experienta în lucrul cu clienții sau call Center.

Ce oferim:

-Contract de munca full-time/ part-time
-Salariu fix
-Comision din vanzari

Suntem o companie dinamica, formata dintr-un colectiv tanar, motivat si determinat spre a obtine rezultate cat mai bune, insa nu ne dam inapoi de la distractie si vacante. Cu o experienta de 26 de ani pe piata din Romania si de peste 100 de ani pe plan international, ne aflam intr-o continua transformare si adaptare pe nevoile clientilor nostri, dorindu-ne sa oferim de fiecare data o experienta personalizata.

Expirat
Agent Call Center- 4000 lei  -  Just Call Center S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles