Publicat 11 Iun 2007 | Reactualizat 12 Iul 2007 | Expiră 12 Iul 2007

AGENT / BROKER IMOBILIAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Aceasta trebuie sa îndeplinească următoarele cerinţe:

- studii medii
- limba engleza (reprezintă un avantaj)
- cunoştinţe PC
- abilitaţi de comunicare si flexibilitate
- capacitatea de analiza, sinteza a informaţiilor si de organizare

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- găsirea de noi oportunităţi pe piaţa imobiliara
- contactarea proprietarilor de oferte imobiliare
- prezentarea ofertei potenţialilor clienţi
- asistarea la vânzarea / cumpărarea / închirierea imobilelor

Beneficii:
- contract de munca
- condiţii de lucru occidentale
- salariu fix 180 euro + bonuri de masa + comision
- laptop
- telefon de serviciu cu minute incluse
- autovehicul pus la dispoziţie in timpul orelor de serviciu

CASA NIK este o societate comerciala infiintata de specialisti in domeniul imobiliar si financiar din Romania si Estonia.
Face parte din grupul international NOVA HAUS si are scopul de a oferi servicii de cea mai inalta clasa, impreuna cu o gama cat mai larga si completa de servicii in domeniul imobiliar.

Expirat
AGENT / BROKER IMOBILIAR  -  CASA NIK SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles