Publicat 19 Sep 2005 | Expiră 20 Oct 2005

AGENT BANCAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- responsabila, matura, motivata in realizarea unei cariere si a unei stabilitati financiare,
- cu abilitati de comunicare si aspect busines
- constituie avantaj experienta in vanzari si/sau asigurari
- formarea profesionala (studiile) si varsta nu sunt relevante
- importanta este ambitia si perseverenta de care da dovada in realizarea obiectivelor propuse

Descrierea jobului

Descrierea postului:
- identificarea si contactarea potentialilor clienti, consilierea acestora in functie de necesitatile proprii ale fiecaruia;
- incheierea contractelor cu clientii si mentinerea relatiei cu acestia;
- planificarea zilnica a activitatii si desfasurarea activitatii conform programului propus;
- participarea la sedintele de coordonare si instruire
- pe masura avansarii constituirea si coordonarea unei echipe proprii de agenti
Beneficii:
-posibilitati de avansare rapida in cariera in functie de performante;
- oportunitatea obtinerii unor venituri neplafonate in concordanta cu realizarile;
- obtinerea unui statut social privilegiat si a unei stabilitati financiare, intr-un timp relativ scurt:
- cursuri de specializare profesionala gratuite:
- bonusuri si premii in produse si/sau vacante suportate de companie

Descrierea companiei

Companie bancara de prestigiu

Expirat
AGENT BANCAR  -  COMPANIE BANCARA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles