Publicat 18 Feb 2007 | Expiră 21 Mar 2007

agent bancar

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Flexibilitate, dinamism, creativitate, persuasiune;
• Persoana responsabila;
• Bune capacitati organizatorice;
• Aptitudini de comunicare foarte bune, orientare catre client;
• Initiativa

Descrierea jobului

Munca intr-o echipa dinamica si flexibila, pentru cel mai mare concern financiar din Europa Centrala si de Est;
• Un produs bancar unic;
• Traininguri de produs si de aprofundare a tehnicilor de vanzare si negociere;
• Posibilitati rapide de promovare;
• Venituri atractive din vanzari in functie de rezultate;
• Excursii externe, laptop, videoproiector (NDD), bonusuri de performanta, etc.

Descrierea companiei

Cel mai puternic concern bancar din Europa

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

agent bancar  -  CONFIDENTIAL