Publicat 27 Oct 2008 | Reactualizat 24 Nov 2008 | Expiră 27 Nov 2008

AGENT BANCAR DE VANZARI DIRECTE - OFERTA EXTRAORDINARA

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Experienta in domeniul vanzarilor de produse financiare (6 luni) si/sau in vanzari directe (12 luni);
• Studii superioare/ medii;
• MS Office la un nivel mediu;
• Bune abilitati de comunicare si negociere, orientare catre client, proactiv;
• Perseverenta in atingerea obiectivelor propuse;
• Intelege nevoile si asteptarile consumatorului;
• Persoana energica, ambitioasa, dornica de realizari profesionale si financiare;

Descrierea jobului

• Identificarea potentialilor clienti (persoane fizice);
• Furnizarea de informatii si servicii clientilor actuali si potentiali;
• Organizarea intalnirilor externe necesare finalizarii activitatii de vanzare;
• Realizarea vanzarii efective si a planului de vanzari;
• Consilierea clientilor;
• Mentinerea bazei de date cu potentiali clienti;
• Sustinerea campaniei de marketing;
• Verificarea documentelor clientilor necesare pentru eliberarea cardurilor si incheierea aplicatiilor de creditare;
• Raportarea zilnica a activitatii catre superiori;

• Activitatea de teren reprezinta 75% din timpul de lucru;

• Contract de munca pe perioada nedeterminata
• Pachet salarial deosebit de atractiv (incluzand salariu fix in cartea de munca, bonusuri si beneficii);
• Plan de cariera;
• Plan de dezvoltare individuala conform managementului performantei
• Training de specialitate si profesional;
• Se asigura transport si telefon de serviciu;

Angajatorul este o companie cu un nume sonor pe piata internationala a cardurilor de credit, care vizeaza in mod special antrenarea si formarea oamenilor de vanzari precum si propulsarea acestora pe functii de conducere.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

AGENT BANCAR DE VANZARI DIRECTE - OFERTA EXTRAORDINARA  -  CONFIDENTIAL