Publicat 20 Oct 2008 | Expiră 20 Nov 2008

AGENT BANCAR DE VANZARI DIRECTE - COLABORATOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-persoana comunicativa, flexibila
- persoana energica, ambitioasa, dornica de realizari profesionale si financiare
- bune abilitati de comunicare si negociere,
- sa inteleaga nevoile si asteptarile clientilor
- perseverenta in atingerea obiectivelor propuse
- abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare, atitudine pozitiva, dinamic, sociabil

Descrierea jobului

-identificarea potentialilor clienti
-furnizarea de informatii si servicii clientilor potentiali si actuali
-realizarea vanzarii efective si a planului de vanzari
-consilierea clientilor
-raportarea zilnica a activitatii catre superiori
-activitate de teren

Beneficii:
-contract de comision cu posibilitate de angajare in functie de performante

Activitati de consultanta pentru afaceri si management-intermedieri credite bancare

Expirat
AGENT BANCAR DE VANZARI DIRECTE - COLABORATOR  -  SC SAFE CREDIT S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles