Publicat 07 Sep 2008 | Expiră 07 Sep 2008

agent asigurari

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

persoana serioasa,dinamica,motivata,care vrea sa realizeze venituri considerabile din activitatea de asigurari.

Descrierea jobului

Postul de agent de asigurari reprezinta o provocare a oricarui individ, un mod de a intra in afaceri cu multe persoane si multe firme.Responsabilitatile acestui post sunt urmatoarele .
- contactarea unui numar cat mai mare de potentiali asigurati
- expunerea produselor de asigurare clientilor si prezentarea avantajelor acestora ,pentru a-i convinge sa incheie o asigurare
- incheierea asigurarii
Avantajele unui astfel de post sunt acelea ca poti obtine venituri substantiale ,fara a avea un program de lucru strict,intrand in contact cu o multitudine de persoane,facandu-ti multe relatii si cunostiinte.

Compania recruteaza agenti de asigurari pentru o mare companie romaneasca,cu multa experienta pe piata asigurarilor din ROMANIA

Expirat
agent asigurari  -  SC ROCKY COMPANY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles