Publicat 15 Mai 2008 | Reactualizat 29 Mai 2008 | Expiră 30 Mai 2008

Agent asigurari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii sau superioare;
- constituie avantaj cursurile in domeniul asigurarilor;
- cunostinte operare PC (Ms Office – Word, Excel);
- permis conducere categoria B.

Descrierea jobului

- negocierea si incheierea contractelor de asigurare pentru grupul Protruck, personalul, clientii si colaboratorii grupului;
- identificare si atragerea de noi clienti din afara grupului Protruck;
- realizarea unei retele proprii de colaboratori (asistenti in brokeraj) persoane fizice si juridice;
- gestionarea contractelor de asigurare ale grupului.

Aflate in plina evolutie, companiile PROTRUCK isi dezvolta echipa!
Domeniile in care ne desfasuram activitatea sunt:

1. Protruck – management si consultanta pentru celelalte companii din cadrul grupului;
2. Protruck Vehicule Comerciale - distribuitor autorizat Iveco
3. Protruck Motoare Industriale - distribuitor autorizat Fiat Powertrain
4. Protruck Echipamente Constructii – distribuitor autorizat New Holland Construction Equipment
5. Protruck Vehicule Rulate – distribuitor vehicule rulate
6. Protruck Asigurari – broker de asigurari

Daca vrei sa ne cunosti mai bine, acceseaza www.protruck.ro

Expirat
Agent asigurari  -  Protruck Asigurari

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles