Publicat 23 Apr 2008 | Expiră 23 Apr 2008

agent asigurari

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

sociabil ,perseverent ,dornic de afirmare ,aspect placut ,

Descrierea jobului

mentinerea portofoliului actual ,cooptarea de noi clienti ,prezenterea de oferta a societatii ,mentinerea legaturii cu conducerea rapoarte zilnice.

Companie de asigurari de bunuri de locuinte ( imobiliare si mobile ) rog trimiteti cv si scrisoare de intentie la mail:davidescu_liviu@yahoo.com , fax:0334414172 Mob . 0726378897 .

Expirat
agent asigurari  -  B.T.Asigurari-reasigurari

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles