Publicat 10 Apr 2008 | Reactualizat 09 Mai 2008 | Expiră 11 Mai 2008

Agent asigurari

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vrei sa faci parte din echipa noastra? Asta inseamana pt noi:
-sa fii o persoana dinamica, activa, care sa cunoasca bine Bucurestiul, si sa aiba permis de conducere sau experienta pe scuter
-sa fii o persoana organizata, dornica sa se implice in activitatile firmei
-sa fii o persoana flexibila, cu bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii firmei
-experienta in domeniul asigurarilor poate reprezenta un avantaj

Descrierea jobului

Atributiile jobului sunt urmatoarele:
- livrarea politelor de asigurare catre clientii firmei, folosind fie masina de serviciu, fie scuterul
- contactarea clientilor care solicita asigurari si stabilirea unei intalniri cu acestia
- completarea politelor de asigurare
- realizarea unui raport zilnic legat de activitatea desfasurata in ziua respectiva
-participarea lunara la intalnirile de tip \"team-building\"
Beneficiile oferite sunt:
- training inaintea inceperii activitatii
- salariu motivant in functie si de performanta si disponibilitatea de implicare in activitatile firmei
-masina de serviciu, sau scuter si telefon
- bonusuri pentru realizarea cu success a atributiilor
Suntem o echipa tanara, dinamica care ofera un mediu de lucru placut si posibilitati de promovare.

Suntem o societate intermediara pe piata asigurarilor din Romania, care isi propune sa promoveze seriozitatea, promptitudinea si disponibiltatea maxima in relatia cu clientii. (www.rca-ieftin.ro).

Expirat
Agent asigurari  -  Pintilie Insurance

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles