Publicat 05 Feb 2008 | Reactualizat 05 Mar 2008 | Expiră 07 Mar 2008

AGENT ASIGURARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare (preferabil finalizate)
- Experienta in domeniul asigurarilor
- Abilitati de comunicare

Descrierea jobului

Incheierea contractelor de asigurare, incasarea contravalorii acestora si gestionarea portofoliului de clienti.
Angajatul va beneficia de pregatire de specialitate, va primi un salariu fix si un comision din incasari, tichete de masa, prime bianuale si telefon de serviciu.

EURIAL BROKER DE ASIGURARE SRL , firma din grupul PEUGEOT, are ca obiect de activitate incheierea contractelor de asigurare pentru clientii Peugeot in cadrul concesiunii SIMODE IMPEX SRL Craiova

Expirat
AGENT ASIGURARI  -  EURIAL BROKER DE ASIGURARE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles