Publicat 07 Nov 2007 | Reactualizat 06 Dec 2007 | Expiră 08 Dec 2007

Agent asigurari

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
• student
• experienta in domeniul vanzarilor reprezinta un avantaj
• abilitati excelente de comunicare si de negociere
• meticulozitate in desfasurarea activitatii
• orientare spre obtinerea celor mai bune rezultate
• orientat catre client
• disponibilitatea de a lucra pe o schema salariala variabila
• entuziasm,atitudine pozitiva si abilitati in comunicarea interpersonala
• aptitudini de bun om de vanzari, perseverenta, meticulozitate, spirit de echipa, capacitatea de a lucra in conditii de stres

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Prospecteaza si identifica potentiali clienti . - Promoveaza vanzarile active de produse si servicii de asigurari.
- Incheiere polite de asigurari de tip RCA.
Beneficiile viitorului angajat : - Pachet de compensare motivant, direct corelat cu rezultatele obtinute
- Programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala
- Remuneratia se poate face atat pe baza de comision cat si prin salariu fix.
- Persoanele ce vor avea rezultate bune vor fii selectate pentru a lucra in cadrul companiei noastre.

Vs Company Broker de Asigurari este una dintre cele mai cunoscute societati de brokeraj din domeniul asigurarilor ce activeaza de 10 ani pe piata romaneasca.

Expirat
Agent asigurari  -  VS COMPANY BROKER DE ASIGURARE SRL