Publicat 13 Oct 2007 | Reactualizat 11 Nov 2007 | Expiră 13 Oct 2007

Agent asigurari

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persoane dinamice, perseverente, cu puternice abilitati de comunicare si de interrelationare. Orientarea catre rezultate este obligatorie!

Descrierea jobului

Agentul incheie asigurari generale si de viata. Acesta se preocupa de prospectarea pietii in vederea identificarii potentialilor clienti, negocierea cu clientii, incheierea contractelor de asigurare si mentinerea contactului cu clientii proprii. Pentru analiza solicitarilor clientilor, precum si pentru intocmirea ofertelor, aveti suportul direct al unui inspector coordonator cu experienta din cadrul companiei.

Va beneficia de un mediu de lucru adecvat, pregatire in ceea ce priveste produsele si tehnica de vanzare a acestora, traininguri periodice.
Posibilitatea de a castiga bani frumosi este reala!!!

Se ofera posibilitatea promovarii in functie de rezultate!

Firma noastra este specializata in intermedierea in asigurari, avand angajati cu experienta in domeniu.

Expirat
Agent asigurari  -  HIP Insurance Services

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles