Publicat 28 Aug 2007 | Reactualizat 26 Sep 2007 | Expiră 28 Sep 2007

AGENT ASIGURARI

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

MIHCON SERV este o companie de intermedieri asigurari si reasigurari.

- Atitudine pozitiva, initiativa si perseverenta;
- Aptitudini foarte bune de prezentare, negociere si relationare;
- Deschidere pentru activitatea in echipa;
- Cunostinte operare PC - MsOffice;

Descrierea jobului

- Prezentare informatii si detalii despre noile servicii si produse oferite :pensii private si alte servicii financiare
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Promovarea serviciilor MIHCON AGENT DE ASIGURARE REASIGURARE pe piata nationala a asigurarilor;
- Comunicare prin telefon, e-mail si direct cu clientii;
- Asimilare de noi cunostinte si aplicarea lor;
- Program de lucru flexibil;
- Salariu atractiv;

Persoanele interesate pot aplica cv-ul direct pe site-ul ejobs sau pot stabili un interviu la 0745.244.714

Expirat
AGENT ASIGURARI  -  SC MIHCON SERV Agent de Asigurare SRL