Publicat 13 Feb 2007 | Reactualizat 14 Mar 2007 | Expiră 16 Mar 2007

AGENT ASIGURARI SI MANAGER VANZARI

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:

1.Ai abilitati de comunicare si negociere ?
Poti sa iti organizezi singur programul de lucru ?
Ai spirit de echipa si personalitate dinamica ?
Ai capacitatea de a analiza nevoile financiare ale clientilor si de a identifica solutiile financiare potrivite ?

Daca ai aceste calitati, esti persoana potrivita pentru a-ti dezvolta o cariera de AGENT ASIGURARI.

2) Daca ai calitati manageriale, compania noastra iti da posibilitatea de a deveni MANAGER VANZARI.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Atributii AGENT ASIGURARI:
- prospecteaza piata tinta si identifica noi clienti;
- promoveaza si vinde pachetele de servicii financiare ale companiei;
- dezvolta si mentine portofoliul de clienti;

Atributii MANAGER VANZARI:
- recrutare de agenti asigurari;
- formarea, dezvoltarea si motivarea echipei;
- asumarea si indeplinirea obiectivelor;
- evaluarea si raportarea periodica a rezultatelor obtinute;

Beneficii / Bonusuri :
- venit fix lunar corelat cu nivelul de performanta;
- comisioane din vanzari;
- bonusuri lunare/ trimestriale/ anuale;
- accesul gratuit la un sistem de training de specialitate;
- sustinere practica permanenta;
- posibilitatea unei cariere in managementul vanzarii de servicii financiare;
- posibilitatea de a apartine unei echipe tinere si de a lucra intr-un mediu profesionist.

Descrierea companiei

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:

Piata financiara din Romania are un potential mare de dezvoltare, atat in ceea ce priveste consultanta acordata clientilor , cat si perspectivele de diversificare a ofertei de servicii financiare. Astfel , consultanta financiara devine din ce in ce mai specializata si ofera celor care o practica un bun potential de castig si de dezvoltare profesionala.
Cariera in domeniul vanzarilor in compania noastra inseamna o ocazie unica de a reprezenta una din cele mai puternice marci de asigurari din lume si de a oferi clientilor nostri o gama completa de servicii financiare (asigurari generale, asigurari de viata, asigurari de sanatate, pensii private).

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

AGENT ASIGURARI SI MANAGER VANZARI  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles