Publicat 21 Nov 2007 | Reactualizat 20 Dec 2007 | Expiră 22 Dec 2007

AGENT ASIGURARI PENTRU: Asigurari Obligatorii de locuinte;Raspundere Civila Auto

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana energica,ambitioasa ,comunicativa,cu spirit intreprinzator, perseverenta in atingerea scopurilor propuse
Dorinta de a obtine castiguri importante pe termen scurt

Descrierea jobului

Crearea portofoliului de clienti pentru asigurarile obligatorii de locuinte si /sau de asigurari obligatorii de raspundere civila RCA
Produsele sunt usor de promovat si vandut fiind obligatorii;
Castigul este sub forma de comision (procent din incasari);
Posibilitatea extinderii portofoliului si pe alte forme de asigurari;
Compania ofera training-uri gratuite, program flexibilil, mediu placut de lucru;
Suntem in centrul Bucurestiului intre Piata Romana si Piata Victoriei, fiind usor de ajuns din orice punct al orasului (B-dul. Lascar Catargiu nr. 36, vis-a-vis de Hotel Minerva);
Oportunitatea unei cariere de succes incadrul uneia dintre cele mai importante companii de asigurari din Romania

Omniasig este unul dintre liderii pietei asigurarilor din Romania, fiind in permanenta orientati catre crestere si dezvoltare. Urmand aceasta tendinta, am completat cei 12 ani de experienta pe piata romaneasca cu peste 180 de ani de experienta in Europa Centrala si de Est. Omniasig este astazi membru Viena Insurance Group, liderul de asigurari in aceasta zona.

Expirat
AGENT ASIGURARI PENTRU: Asigurari Obligatorii de locuinte;Raspundere Civila Auto  -  S.C. OMNIASIG S.A