Publicat 21 Aug 2008 | Expiră 21 Sep 2008

agent asigurari generale si asigurari de viata

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

persoana dinamica, rezistenta la esecuri, abilitati de comunicare,dornica sa invete lucruri noi,dornica de castig nelimitat

Descrierea jobului

Incheiere de asigurari generale si de viata, administrare portofoliu,servisare clienti.

Se ofera : training initial si pe parcurs,comisioane la nivel european,bonusuri in functie de performante,programe motivationale,posibilitati de avansare in cadrul companiei.Posibilitatea de a lucra in numele celei mai renumite companii de asigurari si servicii financiare din Europa.

Allianz Tiriac Asigurari SA este o companie multinationala, lider pe piata asigurarilor din Romania, face parte din grupul financiar Allianz, lider in Europa.

Expirat
agent asigurari generale si asigurari de viata  -  AllinzTiriac Asigurari SA Giurgiu