Publicat 29 Oct 2006 | Reactualizat 27 Nov 2006 | Expiră 29 Nov 2006

Agent Asigurari de Viata

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Excelente abilitati de comunicare
• Orientare catre rezultate
• Perseverenta
• Spirit intreprinzator
• Studii superioare

Descrierea jobului

• Pachet de compensare competitiv
• Bonusuri semnificative in functie de rezultate
• Pentru cei mai buni – vacante deosabite
• Training si pregatire profesionala specifica la cele mai inalte standarde
• Posibilitatea unei cariere pe termen lung in domeniul serviciilor financiare

Descrierea companiei

Clientul nostru este lider mondial in asigurari si servicii
financiare, cu operatiuni in peste 140 de tari si jurisdictii. Clientul nostru servesc clienti comerciali, institutionali si individuali prin cea mai extinsa retea globala pe care o are o companie de asigurari. Printre ariile de activitate ale Clientului nostru se numara planurile de pensii, serviciile financiare si managementul activelor.

Expirat
Agent Asigurari de Viata  -  SMH

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles