Publicat 30 Mai 2005 | Reactualizat 16 Iun 2005 | Expiră 30 Iun 2005

Agent asigurare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- optimist, gandire pozitiva, prezenta agreabila
- abilitati de comunicare, negociere si vanzare
- capacitate de organizare
- onest, dinamic, perseverent

- experienta in domeniul asigurarilor constituie un avantaj

Descrierea jobului

- promovarea produselor EuroAsig pe piata
- incheierea contractelor de asigurari generale
- dezvoltarea unui portofoliu propriu de clienti

EuroAsig va ofera:
- pachet salarial atractiv
- cursuri de pregatire, recunoastere profesionala
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniu

EUROASIG activeaza pe piata asigurarilor din România de 4 ani si în momentul de fata trece prin modificari majore atât din punct de vedere al actionariatului cât si din punct de vedere al echipei de conducere.

Echipa EUROASIG se caracterizeaza prin buna calificare, experienta, tinerete, ambitie. EUROASIG se doreste a fi o companie creativa si totodata îndrazneata, care va oferi produse de calitate superioara. Valorile companiei noastre sunt integritatea, creativitatea, onestitatea si respectul în relatiile dintre membrii echipei precum si în relatiile noastre ca echipa cu partenerii grupului si clientii.

Expirat
Agent asigurare  -  Societatea de Asigurari si Reasigurari EuroAsig S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles