Publicat 12 Feb 2005 | Reactualizat 07 Mar 2005 | Expiră 15 Mar 2005

agent asigurare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

este de gen masculin
a mai lucrat in asigurari si in special in asig auto
este familiar cu computerele, in special XL si Access
cunoaste procedurile generale privind daunele auto
este dinamic si comunicativ
are ambitie si e gata sa depuna efort ca sa reuseasca
nu asteapta mereu instructiuni ci cauta singur solutii
are inclinatie spre vanzari si dezvoltarea afacerii

Descrierea jobului

- va avea responsabilitatea incheierii de polite de asigurare (in special auto casco, dar nu numai) cu societatile de asigurari, in numele unor clienti existenti
- va tine evidenta daunelor (auto) inregistrate si va prezenta clientilor rapoarte privind aceste daune
- va dezvolta portofoliul de asigurari auto cu alte asigurari
- se va ocupa de asistarea clientilor in recuperarea daunelor auto mari la care exista probleme

Fidelias este inregistrata d ecirca 2 ani si desfasoara activitati de intermediere de asigurari. Dezvoltarea activitatii, in special asigurarile auto, implica atragerea de noi resurse.

Expirat
agent asigurare  -  Fidelias

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles