Publicat 31 Iul 2020 | Reactualizat 30 Aug 2020 | Expiră 31 Aug 2020

Agent aprovizionare - automate vending

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Operator aprovizionare automate cafea și snacks :
- experiență în domeniul serviciilor / distribuție / tehnic reprezintă un avantaj;
- simț dezvoltat al responsabilității;
- stăpânire de sine, ușor adaptabil și flexibil;
- bune abilități de comunicare și relaționare;
- abilitatea de a lucra în condiții de stres;
- capacitate de învățare;
- capacitatea de a lucra atât în mod independent, cât și în echipă;
- abilități de planificare și organizare a timpului de muncă;
- receptivitate la solicitările profesionale;
- permis conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Agent aprovizionare automate cafea / snacks :
- aprovizionarea, igienizarea, întreținerea automatelor;

Beneficii:
- pachet salarial competitiv;
- tichete de masă;
- bonusuri de performanță;
- bonus de prezență;
- bonusuri de sărbători;
- bonus de recomandare;
- transport asigurat;
- instruire profesională în domeniu, acces la instrumente de lucru performante;
- posibilitatea dezvoltării profesionale în cadrul companiei;
- angajament pe termen lung, contract de muncă încheiat pe durată nedeterminată;
- mediu de muncă plăcut, colectiv tânăr, entuziast;
- autoturism, telefon de serviciu.

SC INDPRODCOM SRL Deva este o societate cu capital privat ce activează în domeniul comerţului şi al serviciilor. Începand în anul 1992, societatea a ajuns astăzi una dintre cele mai puternice firme de vending din ţară (automate comerciale), .

Expirat
Agent aprovizionare - automate vending  -  SC INDPRODCOM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles