AGENT APROVIZIONARE AUTOMATE CAFEA & SNACKS uri

SC EUR COMTUR SRL - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

ANGAJAM OPERATOR PENTRU APROVIZIONARE, ALIMENTARE SI IGIENIZARE AUTOMATE DE CAFEA SI SNACKS-URI !
Cautam o persoana dinamica, serioasa, usor adaptabila.
Prin aplicarea CV-ului dvs, la acest job, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Datele furnizate ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.

Cerinte :
- permis conducere categora B, minim 2 ani experienta;
- nu este necesara experienta intr-un post similar;
- se asigura instruire si trainning;
- seriozitate si promptitudine.

Descrierea jobului

Vizitarea in vederea alimentarii, intretinerii si incasarii a automatelor de bauturi calde/reci amplasate in diferite locatii;

Avantaje :
- Salarii incepand de la 600 euro
- Masina de serviciu si telefon
- Tichete de masa
- Bonusuri salariale in functie de performanta
- Stabilitate la locul de munca
- Posibilitate avansare in cadrul grupului international
- Compania noastra asigura cazare persoanelor din provincie

Grup international cu sediul in Italia, cu peste 25 ani experienta, reprezinta un jucator cu un procent important in domeniul bauturilor calde si un procent majoritar in domeniul bauturilor reci. Compania investeste constant in domeniul inovatiei in domeniul distributiei prin intermediul automatelor, cu scopul de a eficientiza operatiunile si a creste interactiunea cu consumatorul final.

Cu o echipa de peste 170 de salariati, acoperim Bucuresti si judetele Ilfov, Teleorman, Dambovita, Prahova, Brasov, Arges, Ialomita, Calarasi, Constanta, Vrancea, Buzau, Timis, Bistrita-Nasaud, Cluj.
In portofoliul nostru se regasesc branduri de succes: Lavazza, Gimoka, Covim
Publicat 3 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022