de ani Fără Frică...

Publicat 14 Nov 2019 | Reactualizat 05 Dec 2019 | Expiră 14 Dec 2019

Agent aprovizionare automate bauturi

1 post

Candidatul ideal

Angajam operator automate vending!
Cautam o persoana dinamica, serioasa, usor adaptabila.
Prin aplicarea CV-ului dvs, la acest job, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.

Descrierea jobului

Postul presupune vizitarea in vederea alimentarii , intretinerii si incasarii a automatelor de bauturi calde / reci amplasate in diferite locatii;

Cerinte :
- permis conducere categora B, minim 2 ani experienta;
- nu este necesara experienta intr-un post similar;
- se asigura instruire si trainning;
- seriozitate si promptitudine.

Avantaje :
- salariu NET cuprins intre - 510 - 700 Euro;
- masina de serviciu & telefon;
- bonusuri salariale;
- stabilitate la locul de munca;
- posibilitate de promovare in cadrul firmei.

Cu peste 15 ani de experienta Nova Prompt SRL se afla in topul national al operatorilor de automate de cafea.
Cu o echipa de peste 190 de salariati , acoperim Bucuresti si judetele Ilfov, Giurgiu,Teleorman, Dambovita, Prahova, Brasov, Arges, Valcea, Olt, Gorj, Dolj.
In portofoliul nostru se regasesc branduri de succes: Jacobs, Tchibo, Lavazza, Doncafe, Amigo

Agent aprovizionare automate bauturi  -  Nova Prompt srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles