Publicat 21 Feb 2017 | Reactualizat 24 Mar 2017 | Expiră 25 Mar 2017

Agent aprovizionare / Tehnician - automate de cafea

5 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii sau superioare;
- experienta in domeniul vanzarilor, serviciilor, distributie reprezinta un avantaj;
- experienta in domeniul tehnic reprezinta un avantaj;
- bune abilitati de comunicare si relationare;
- capacitate de asimilare rapida a atributiunilor de serviciu;
- persoana dinamica, cu initiativa, sociabila.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Agent aprovizionare automate de cafea;
- Tehnician, reparatii si intretinere automate de cafea.

Beneficii:
- pachet salarial competitiv, peste media pe economie;
- bonusuri de performanta;
- tichete de masa;
- instrumente de lucru performante;
- autoturism si telefon de serviciu;
- oportunitatea de a lucra alaturi de un colectiv tanar si orientat catre performanta;
- sansa de a beneficia in mod gratuit de pregatire profesionala in domeniu;

SC INDPRODCOM SRL Deva este o societate cu capital privat ce activează în domeniul comerţului şi al serviciilor. Începand în anul 1992, societatea a ajuns astăzi una dintre cele mai puternice firme de vending din ţară (automate comerciale), .

Expirat
Agent aprovizionare / Tehnician - automate de cafea  -  SC INDPRODCOM SRL