Publicat 14 Iul 2006 | Reactualizat 13 Aug 2006 | Expiră 14 Aug 2006

AGENT ACHIZITII

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice. Experienta minim 2 ani in domeniu. Limba engleza nivel avansat. Cunostinte operare calculator - MS OFFICE - word, excel, access. Cunostinte program inegrat SAP constituie avantaj.

Descrierea jobului

• ASIGURAREA ACHIZITIILOR DE PIESE SI MATERIALE TEHNICE, NECESARE PENTRU PROGRAMELE DE PRODUCTIE, INVESTITII, REPARATII CAT SI NEVOILOR CURENTE.

• ASIGURAREA ACHIZITIILOR REPARTIZATE LA TERMEN, CU COSTURI MINIME SI CU PRODUSE DE BUNA CALITATE.
• RESPECTAREA RIGUROASA A PROCEDURILOR INTERNE PENTRU ACHIZITII.

Descrierea companiei

www.isovolta.ro

Expirat
AGENT ACHIZITII  -  ISOVOLTA SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles