Publicat 15 Nov 2007 | Reactualizat 14 Dec 2007 | Expiră 16 Dec 2007

AGENT ACHIZITII

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta relevanta dobandita in organizatii care au ca obiect de activitate producerea si/sau comercializarea de produse forjate, turnate si prelucrate prin aschiere.
Disponibilitate pentru deplasari frecvente in tara si strainatate.

Specializari agreate: inginer mecanic, inginer metalurgist

IT: Programe tip office

Limbi straine:
- conditii minimale: engleza (fluent),
- de dorit: engleza (fluent), rusa (cunostinte bune),
franceza (reprezinta un avantaj)

Altele:
Permis conducere B

Descrierea jobului

MISIUNEA POSTULUI
Identificarea/urmarirea furnizorilor de produse forjate, turnate si prelucrate prin aschiere din Romania si tarile din estul Europei.
Deplasari frecvente in tara si strainatate pentru stabilirea de contacte si evaluarea furnizorilor.
Formularea rapoartelor si recomandarilor catre consiliul director in urma evaluarilor facute.

OFERTA ORGANIZATIEI
Pachet specific postului (laptop, mobil, etc.).
Detaliile cu privire la oferta organizatiei se vor discuta cu candidatii selectionati.

Numai candidatii selectionati in urma evaluarii cv-urilor vor fi contactati pentru interviu. Evaluarea se va face cu respectarea principiului confidentialitatii si al egalitatii de sanse. Persoanele care indeplinesc cerintele mentionate si sunt selectionate pentru interviu vor fi contactate pana pe data de 15 decembrie 2007.

Prof Consult raspunde de procesul de recrutare si selectie pentru clientul sau din Rm. Valcea.
Clientul nostru face parte dintr-o organizatie multinationala, reprezentata cu succes pe toate continentele si leader de piata pe segmentul sau de activitate.
Printre activitatile pe care le dezvolta se numara si fabricarea de valve si robineti industriali (peste 90 de brand-uri).

Expirat

AGENT ACHIZITII  -  PROF CONSULT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles