Agent achizitii vanzari

Remat Brasov SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- studii superioare;
- cunostinte de limbi straine;
- experienţa relevantă într-o poziţie similară;
- abilităţi de lucru sub presiunea timpului şi rapiditate în urmărirea sarcinilor dispuse;
- capacitate de adaptare în cadrul unei firme care urmăreşte performanţa şi promovează dezvoltarea profesională;
- abilităţi de comunicare şi negociere;
- abilităţi de analiză şi sinteză a informaţiilor;
- capacitate de organizare, coordonare şi supervizare;
- cunoştinţe operare PC;
- permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

- formeaza si dezvolta portofoliul de furnizori si clienti din zona alocata, din perspectiva construirii unei colaborari pe termen lung;
- promoveaza produsele si imaginea companiei tinand cont de politica interna;
- stabileste si participa la intalnirile cu clientii;
- posibilitate de lucru într-un mediu dinamic alături de o echipă de profesionişti care încurajează şi valorifică dezvoltarea potenţialului creativ;
- pachet salarial motivant;
- telefon de serviciu;
- decontare transport de la domiciliu la locul de munca si retur;
- Tichete de masa.

REMAT BRASOV S.A. Este una dintre cele mai mari firme active in domeniul reciclării, cu capital privat integral romanesc, fiind prezentă prin punctele sale de lucru în judetele: Bacau, Brașov Cluj, Covasna, Dolj, Harghita, Iași, Mureș si Sibiu
Publicat 19 ian. 2022 Reactualizat 16 feb. 2022 Expiră 18 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos